Ударна дупчалка 500w Iskra GX-AG046-2

1,699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • – Напон: 220-240V ~ 50Hz
  – Моќност : 600W (max)
  – Вртежи : 0-3000 врт / мин
  – Променлив футер: Ø 1,5 – 13 mm
  – Променлива брзина
  – Две насоки на вртење
  – Додатна рачка
  – Мерач на длабина
  – Дупчење на :
  • железо : 13 mm
  • бетон : 16 mm
  • дрво: 25 mm
  – Должина на кабел: 1.8 m
  – Димензии на пакувањето (во mm) : 240 (В ) x 263 ( Ш) x 70 (Д)
  – Тежина: 2,03 кг
  – Бруто Тежина: 2,13 кг

  Гаранција – 2 години