Фискална каса

550.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Овој реален мини маркет е специјално дизајниран за да обезбеди часови забава и стимулација, така што вашиот мал продавач навистина ќе се чуствува како дел од вашиот свет додека развива основни животни вештини.
• Оваа фискална каса е одличен начин за зајакнување на броењето и раните математички вештини: собирајте ги монетите и банкнотите, избројте ги сите и вежбајте пресметување, додајте ги трошоците за целата храна и вратете кусур.
• Со притискање на копчето на баркод читачот се испушта звук на титкање.
• Касата се отвара,свети, со притискање на копчињата испушта звуци.
• Производот користи 2×1,5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 17x15x9 cm.
• Димензии на пакувањето: 27x15x12 cm.

Шифра: 30114