Sale!

Фитнес справа Wonder Arms

480.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Оваа фитнес справа е вистинска сензација помеѓу жените.

Рацете и рамениците ви се слаби и немате решение за нив?Wonder Arms е вистинско решение.
Со само неколку минути вежбање зајакнете ги, обликувајте ги и тонирајте ги мускулите на горниот дел од телото.

Оваа справа е единствен помошен реквизит со динамичен отпор со 3 различни ластици за отпорСо овој иновативен реквизит за вежбање можете да си помогнете кај различни групи на мускули:

 • бицепси
 • трицепси
 • рамена
 • гради
 • горниот дел од грбот

Што добивате со оваа иновативна фитнес справа ?

 • согорување на калории
 • намалување на масни наслаги на рацете
 • дефинирање на мускули
 • зајакнување на градите и грбот
 • обликување, зајакнување и тонирање на горниот дел од телото