Фрижидер за автомобил 24l 220V/12V

2,860.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 Сива боја
 Термоелектрично ладење и греење
 Капацитет 24 литри
 Рачка за носење
 Приклучок за струја на 220V и приклучок за автомобил 12V
 Бучност 35dB
 Годишна потрошувачка на ел. енергија 52kWh
 А+++ енергетска класа cigarette lighter plug
 AC 220-240V VED plug

Гаранција: 1 година.