Фритеза на воздух без масло ISKRA AF-32Q air

7,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Подгответе ја највкусната и најздравата храна со фритезата на воздух. Со оваа фритеза безбедно се приготвува секаков тип на месо, зеленчук и тестенини.

Направете ги највкусните крцкави пилешки крилца и батачиња или крцкав помфрит, највкусниот крцкав кромид. Брзо, здраво и вкусно подгответе морски ракчиња или пак шницла без масло. Подгответе ги највкусните мафини или печени банани.

• Фритеза на топол воздух
• Јачина: 1500W
• Моќност: 220V-240V~50/60Hz
• Капацитет на сад: 3.2 L
• Тајмер: do 60 min
• Термостат: 80-200°C
• Автоматско исклучување
• LED дисплеј
• Припрема на јадења без зејтин
• Димензии (mm): 320 x 320 x 355
• Нето тежина: 3,2 kg

Гаранција: 2 години.