Циклонска правосмукалка Iskra SL800

3,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Моќност: 800W
 • Напон: 220V-240V ~ 50Hz
 • Капацитет на садот за прав: 2.5 L
 • Циклонска технологија
 • Лесно вадење на контејнерот
 • 3 прилози
 • Должина на кабел: 4.3m
 • Боја: црвено-црно (RH); бело-црна (WH)
 • Енергетска ефикасност: A
 • Ниво на звук: 78 dB (A)
 • 2 години гаранција