Sale!

Цуцла термометар

370.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– 80 ден. за подигање од база
– 140 ден. за достава до врата

3 in stock

Description

Цуцла термометарот “Filoo” од Lanaform е специјално создаден за мерење на телесната температура на вашето бебе. Овој термометар во секое време ви овозможува да ја измерите температурата лесно и точно.

Се вклучува термометарот и се става цуцлата во устата на бебето. Брзо и едноставно го добивте резултатот од мерењето на температурата.
Сигналот на алармот Ве известува кога температурата е измерена и покажува дали вашиот дете има настинка или нема.
При вклучување на екранот се појавува последната измерена температура, така што може да ја споредите со новата вредност.

Гаранција: 2 години.

Производител:
LANAFORM
Rue de la Légende 55
4141 Louveigné
Belgium

You may also like…