Sale!

Четка за миленичиња со ултразвучни импулси и јонизирачка технологија

330.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

Оваа корисна четка користи ултразвучни импулси и јонизирачка технологија за да ги оджува миленичињата свежи, удобни и чисти. Со помош на јонизирањето се неутрализира миризбата од милиеничињата. Крлежите и болвите бегаат од јонизираното влакно и ултразвукот кој се испушта од четката. Дизајнирана е со ергономична рачка за да ви помогне дури и при влажни и лизгави раце. Со оваа четка потполно го отстранувате користењето на хемииски средства кај миленичињата.

Спецификации:

 • Ергономично дизајнирана рачка со гумена завршница
 • 3 позиции на прекинувачот за ултразвукот, јонизацијата или исклучено
 • Чисти и отстранува миризби
 • Емитира ултразвучни импулси за одвраќање на болви и крлежи
 • Не се користат хемикалии или отрови
 • Безобидна и нечујна за миленичињата и луѓето
 • Погодна за миленичиња со долга или кратка коса
 • Чистењето со четката е едноставно
 • Придвижувана е од батерија