Чешма со проточно загревање со флексибилна славина – ѕидна / насадна MUHLER FWH-3018W / 3017T

2,599.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • нов модел 2019
 • германски бренд Muhler
 • 3 KW
 • докажан квалитет
 • дигитален лед дисплеј
 • флексибилна славина со дифузер
 • вградена заштита
 • 1 година гаранција со комплетенс сервис