Чистач за плочки со 3 додатоци

899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Безжичен моќен чистач од бигор, мувла и нечистотии на плочките, тушот или кадата. Од сега кујната и купатилото ќе имаат блескав сјај од кој ќе се воодушевите. Ќе заборавите на мачното стругање со четката и користењето на штетните хемикалии кои ги користевте досега.
Бидејќи е безжичен ќе можете да го носите насекаде каде ви е потребен, и внатре и надвор.

Спецификација:

  • Безжичен со вградена батерија
  • Ротира 300 пати во минута
  • 3 различни четки со флексибилни влакна за подобра намена