Чистач на пареа Iskra JC-208

3,695.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

 • 1300W (max)
 • Должина на кабел: 5,5m
 • Глава со круглест зглоб
 • Страничнио навалување 90°
 • Навалување напред – назад 70°
 • Чисти и дезинфицира на пареа од 100° c
 • Турбо состав греење
 • Ергономски обликувана рачка
 • Рез. за вода 350 ml
 • Заштитен поклопник на рез. за вода
 • Додаток за чистење прозор
 • Додаток за чистење облека
 • Крпи за чистење
 • Округли четки (1 од најлон 1 од месинг)
 • Млазница за пареа
 • Продолжно цевче за рачниот парни чистач
 • Аголно продолжување
 • Лажица за мерење
 • 2 години гаранција