Чистач на пареа Solac LV1301 Steam Jet 2.1

3,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Пареата ефикасно и сигурно ја отстранува најупорната нечистотија, со чистачот на пареа Steam Jet 2.1 темелно ќе исчистите прозорци, тапацир, завеси, автомобилски седишта, бањи, кујни, плочки и сè што сакате да го дезинфицирате до 99%. Најпрофесионално, брзо чистење со најуспешни резултати.

Со моќност од 1050W, 3 јачини на притисок и проток од 30g / min.

Комплетно еколошко чистење, со чистачот на пареа Steam Jet 2.1 нема да треба да користите никакви хемикалии за чистење, со пареа ќе биде доволно ефикасно да ги отстраните дамките и нечистотијата, истовремено да ги елиминирате сите видови алергени и бактерии. Ги спречува остатоците од алергени да се формираат на исчистените површини и обезбедува безбедно опкружување за деца кои страдаат од алергија.

Заштедете време и откријте го најефикасниот начин за чистење. Steam Jet 2.1 е подготвена за само 3 минути и има 350 ml капацитет, дополнителен кабел од 3 метри и ергономска рачка, одлични карактеристики за максимална брзина и ефикасност.

Со 9 додатоци : мерна чаша и инка за лесно полнење;  тркалезна четка, наклонета млазница, конусна млазница, чистач за стакло, додаток за чистење ткаенини, крпа и црево за најразновидно чистење, ги достигнува сите агли и ефикасно ги чисти сите видови површини. За максимална безбедност, има тројно безбедносен систем кој гарантира најудобна, практична и безбедна употреба на машината за чистење на пареа Steam Jet 2.1. Покрај тоа има и соодветно светло за индикатор за ниво на притисок и систем против капење.

You may also like…