Чистач на пареа Solac LV1451 ECOgenic PRO

5,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Пареата ефикасно и сигурно ја отстранува најупорната нечистотија, со чистачот на пареа ECOgenic PRO темелно ќе исчистите прозорци, тапацир, завеси, автомобилски седишта, бањи, кујни, плочки и сè што сакате да го дезинфицирате до 99%. Најпрофесионално, брзо чистење со најуспешни резултати.

Со моќност од 1400W,  притисок од 4 бари и максимална безбедност со системот „Comfort Safety“, и проток од 35g / min.

Комплетно еколошко чистење, со чистачот на пареа ECOgenic PRO нема да треба да користите никакви хемикалии за чистење, со пареа ќе биде доволно ефикасно да ги отстраните дамките и нечистотијата, истовремено да ги елиминирате сите видови алергени и бактерии. Ги спречува остатоците од алергени да се формираат на исчистените површини и обезбедува безбедно опкружување за деца кои страдаат од алергија.

Заштедете време и откријте го најефикасниот начин за чистење. ECOgenic PRO е подготвена за само 2 минути и има 6m радиус на дејство, ергономска рачка, одлични карактеристики за максимална брзина и ефикасност.

Со 14 додатоци : мерна чаша и инка за лесно полнење;  3 кружни четки, наклонета млазница, конусна млазница, чистач за стакло, додаток за чистење ткаенини, 2 подни крпи и флексибилно црево за најразновидно чистење, ги достигнува сите агли и ефикасно ги чисти сите видови површини. Има и транспортна торба, за полесно складирање. За максимална безбедност, има тројно безбедносен систем кој гарантира најудобна, практична и безбедна употреба на машината за чистење на пареа ECOgenic PRO. Покрај тоа има и соодветно светло за индикатор за ниво на притисок и систем против капење.

ci

You may also like…