Чистач на пареа Solac LV1700 ECOgenic ARCO

8,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Ecogenic ARCO чистач на пареа  е лесна за употреба и удобна. Можете да ја регулирате саканата пареа и соодветното ниво на притисок за секоја ситуација. За неколку минути ќе имате пареа подготвена да ја отстрани нечистотијата од вашиот дом со максимална леснотија и ефикасност.

Со ECOgenic ARCO  ги отстранува нечистотиите, грините и алергиите само со сила на пареа на температура од 120º. Пареата има голем потенцијал за чистење и е совршена за добивање на највисоки хигиенски услови и уживање во прочистена околина без да ја загадува. Исчистите поефикасно за помалку време, а и ќе ја намалите потрошувачката на енергија. ECOgenic ARCO ви гарантира професионално чистење и хигиена, без употреба на хемиски детергенти, погодни за максимални хигиенски услови.

Чистењето со пареа ви гарантира околина без бактерии, микроби, грини, габи и полен, да уживате во прочистено опкружување ослободено од носители на болести. Пареата ја отстранува најмалата честичка од нечистотија и е најкорисна форма на чистење за луѓе со алергии.

2.000 W

2.000 WБрзо загрева- Спремна за 6 мин.

Limpieza ecológica

ЕколошкаБез користење детергенти

4 bar de presión

4 bar притисок

Planchado vertical

Вертикално пеглање2 во 1. Парочистач и пагла

Gran capacidad

Голем капацитетЗа 50мин чистење без дополнување

Vapor regulable en el mango

Прилагодлива пареаПротокот на пареата се регулира од рачката

Cepillo para suelos

Четка за чистење под

Gran equipamiento de accesorios

Одлични додатоциЗа ефикасно чистење на сите површини за домаќинството

You may also like…