Ѓезве електрично

530.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– 80 ден. за подигање од база
– 140 ден. за достава до врата

 

Description

Нов модел на електрично ѓезве кое мора секој да го има дома. Кога кафето е готово за една минута имате екстра задоволство.

 • Електричното ѓезве идеално за 3-4 шолји кафе, чај или други топли напитоци за помалку од една минута
 • Плочата за загревање е изработена од не’рѓосувачки челик
 • Има двојна заштита од загревање и прегревање без течност заради побезбедна употреба
 • Моќност: 1000W
 • Капацитет: 300ml