Ѕвездена плафонска LED светилка 3 во 1

870.00 ден2,120.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

Телефон 079 276 565
Viber 079 276 565
Регистрирајте се online на нашата страна
Chat на нашата страна
Во inbox
Испорака 24-72 часа по нарачка
Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Можност да се менува бојата на светлината на 3000K, 4000K или 6400K.

12w 3000K/4000K/6400K Ø255/230 – 870 ден.
18w 3000K/4000K/6400K Ø310/280 – 1050 ден.
24w 3000K/4000K/6400K Ø350/320 – 1190 ден.
36w 3000K/4000K/6400K Ø480/450 – 2120 ден.

Гаранција: 2 години.

Additional information

Wattage

12w, 18w, 24w, 36w