Sale!

Ѕидна греалка за во бања ST BFH-2000K TOWEL

Original price was: 3,199.00 ден.Current price is: 2,599.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• Вентилаторска
• Водоотпорна
• 2000W
• сушач за пешкири
• прилагодлив термостат
• две нивоа на моќност 1000/2000W
• заштита од прегревање

Гаранција: 1 година.

Бренд: Superior Technology
Модел:  ST BFH-2000K TOWEL

72044