Џип на далечинско

1,250.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Џип на далечинско со прекрасен дизајн и квалитет.Изненадете го вашето дете!
• Овој џип ќе биде омилената играчка на вашето дете.
• Целиот свети и тркалата светат.
• Се движи во сите насоки лево,десно,напред,назад.
• Има адаптер за полнење на батерии.
• Производот користи 2×1,5V AA батерии.
• Димензии на кутијата: 41x21x20 cm.
• Димензии на производот: 20×17 cm.

Шифра: 31947