2 во 1 филтер за прочистувачи Tefal и Rowenta

2,199.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

ROWENTA XD6231F0
– 2 во 1 филтер
– Активен јаглен филтер + алергиски филтер
– Компатибилен за прочистувачи со PU 30xx и PT30xx серијата од Tefal I Rowenta

73646