Sale!

3 тенџериња INOX со дупло дно во сет

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Сетот се состои од 3 тенџериња со одличен квалитет:
– 18x10cm, 2,5 литри
– 20x10cm, 3,0 литри
– 22x12cm, 4,0 литри

Спецификации:

  • Материјал: Inox
  • Дупло дно
  • Потекло: Турција