3D Сложувалка авион

500.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Производот содржи 73 парчиња од флексибилна пластика.
• Помогнете му на вашето дете да го склопи авионот а потоа да си играте со него. Глевна карактеристика
за производот што сите парчиња се со убава светла боја и одличен квалитет, кои имаат можност за виткање, што овозможува да се креираат
реалистични модели. Деловите се поврзуват со штрафчиња кои се заштрафуват со штравцигерот кој е вклучен во пакувањето.
• Производот не користи батерии.
• Големина на моделот: 33x14x25 cm.
• Производот не наменет за деца од 5+ години.
• Големина на пакувањето: 30x23x8 cm.

Шифра: 28606