Sale!

3D Moon ламба на допир

Original price was: 900.00 ден.Current price is: 660.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Месечева светлина во секој дом !

3D Moon ламбата со уникатен дизајн можете да ја поставите во било кој дел од вашиот дом или канцеларија и како украсен додаток и како ноќна светилка.
Се вклучува и се исклучува при допир, менува бои при допир.

Работи на USB кабел кој доаѓа со пакувањето.