4 во 1 проектор табла

1,890.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Сетот содржи 3 слајдови со различни мотиви , фломастери, 12 креди во боја и едно сунѓерче за бришење Слајдовите се ставаат во светлото на проекторот и со помош на зумирање се добива сликата од слајдот.
• Може да се користи и како столна ламба и како сет за сликање.
• Проекторот помага во развивање на сетилото за големина и форма.
• Развивање координација помеѓу раката и очите.
• Производот користи 4 батерии 1.5 V AA кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 33x49x27 cm.
• Димензиина пакувањето : 60x37x7 cm

Шифра: 30796