ACTIVITY TRACKER XIAOMI MI BAND 4 Black

2,180.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • AMOLED дисплеј
 • 0,95 инчи дисплеј со 120×240 резолуција
 • Bluetooth 5.0
 • Bатерија 135mAh
 • Време на полнење 2 часа
 • Водоотпорни до 50 метри
 • Компатибилен со Android и iOS

Гаранција: 1 година.