Amazing Bullet со 21 делови

2,160.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565
 2. Viber 079 276 565
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Да ги искористиме предностите на храната и да ги обезбедиме најдобрите состојки за нашиот организам!

Со Amazing Bullet се разградуваат и најситните хранливи состојќи од овошјето, зеленчукот, јатките …

Спецификација:

 • База на блендерот
 • Два ножа од нерѓосувачки челик за миксање и блендирање
 • Специјален нож од нерѓосувачки челик
 • Една голема и една мала чаша за миксање
 • Четири чаши со рачки за носење со прстени во боја
 • Четири капаци
 • Книга со рецепти
 • Моќност: 200w

Гаранција: 15 дена по испорака.

https://www.youtube.com/watch?v=hfVD_oWhxbE