Anti Colic Pillow – перниче против грчеви кај бебиња

530.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Перниче изработено од исклучиво природни материјали. Не содржи пластика и не е токсично за бебињата.

Начин на употреба:
Пред употреба благо се загрева во микробранова печка, во рерна или со било кое друго грејно тело и се поставува на стомачето на бебето над облеката (НЕ СЕ ПОСТАВУВА ДИРЕКТНО НА КОЖА). За неколку минути грчевите на детето се смируваат.