Автомобил на акумулатор AUDI HL 1818 31987

12,990.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Започнете го патувањето во новиот ” AUDI ”
• Практичното седиште обложено со еко кожа.
• Впечатлив модерен дизајн.
• Светлечки предни фарови и блескави задни светла.
• Звук на палење на автомобилот, рог звуци и други различни мелодии.
• Високо ниво на удобност и безбедност.
• USB и Mp3 приклучок.
• 2 мотора на задните тркала.
• EVA гуми ( меки).
• Kлучеви за стартување на автомобилот.
• Автомобилот има електрична сопирачка .
• Безбедносен појас на седиштето со 5 точки на поврзување.
• Педала за лесна употреба.
• Копче за стартување.
• Батерија 12v.4AH.
• Полнач за батерија.
• Далечински управувач.
• Наменето за деца од 3 до 8 години до 30 килограми.
• Димензии на автомобилот : 85x30x48 cm.

 

Шифра: 31987