Друштвена игра Балон

400.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. Завртете ја коцката и почнете да ги ставате стапчињата во рамката на балонот и внимавајте да не го дупнете. Тој што ќе го дупне балонот губи.
• Пакувањето содржи: Рамка за балон, 10 балони, 9 стапчиња и коцка.
• Наменета за деца над 8 години.
• Димензии на производот: 29x29x25cm
• Димензии на пакувањето: 26,5×26,5x6cm
Шифра: 28327