Безжични слушалки Hybrid Earphone TWS-2

999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Овие слушалки имаат безжична стерео (TWS) технологија која го дели звукот во двете ушни слушалки за да овозможи вистинско безжично доживување. Без жици за искуство без заплеткување, комплетот доаѓа со кутија за складирање и безжично полнење, обезбедувајќи екстремна едноставност и удобност.

Кристално чист звук
Звукот на овие слушалки е со врвен квалитет за уживање. Со дефиниран бас и високи тонови што не ги совладуваат средните тонови, ви овозможуваат целосно избалансирано аудио искуство.

Лесни и удобни
Секоја слушалка тежи само 5g, што е полесно од паричка. Мазното, тркалезно тело удобно се фиксира во увото.

Едноставни за контролирање и употреба
За разлика од обичните ушни слушалки со Bluetooth за трчање и вежбање, овие слушалки овозможуваат лесна и точна контрола со едно притискање. Ова ви овозможува да користите гласовен асистент, да пуштате или паузирате музика или едноставно да прифатите или одбивате гласовен повик со лесно притискање. Исто така, можете да го исклучите звукот на тековниот гласовен повик , без да го користите телефонот.

Hands Free Calling
Сега не треба да го прекинувате она што го правите за да одговорите на повик. Безжичните слушалки со Bluetooth овозможуваат автоматско префрлување помеѓу музика и повици.

 • Bluetooth
 • водоотпорни
 • систем проив бучава
 • микрофон
 • до 10 часа користење со кутија за полнење