Bluetooth сет за кацига

1,130.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Bluetooth version: 4.1 + EDR, CSR
Frequency: 2.402GHz-2.480GHz
Range: 10-15 meters (depending on device)
Transmission distance of Microphone: 1 meter
Li-ion battery: 3.7V/180mA
Playback time: 4-5 hrs
Standby time: 48 hrs
Charging time: 2 hrs