Sale!

Bluetooth Smart Watch

Original price was: 1,430.00 ден.Current price is: 899.00 ден.

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Совршен дизајн, водоотпорен и отпорен на удари.
Не е само спортски часовник, туку вистински smart watch со податочни мултифункции за мониторинг и тракинг, состојба на здравствен статус во реално време и други практични функции. Поврзување со телефонот и паралелно користење.

Достапни бои: црна, тегет, розева и бела.