CoolerMaster Notepal L2

1,099.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

CoolerMaster Notepal L2

  • Dimensions: 379 x 285 x 47.5mm
  • Ports: USB 2.0 x 1
  • Micro USB x 13
  • MNW-SWTS-14FN-R1

Гаранција: 3 години.