CoolerMaster R9-NBC-CMC3-GP

650.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

CoolerMaster R9-NBC-CMC3-GP

  • Cooler for NotePal CMC3
  • 200 mm fan
  • Lightweight material
  • USB extension port

Гаранција: 3 години.