Џип на акумулатор D 909

10,990.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Џип со неверојатни карактеристики и елегантен изглед, децата никогаш нема да ја заборават оваа детска играчка.
• Функционира на акумулатор од 12V кој се полни со полнач вклучен во пакувањето.
• Производот се одликува со уникатно дизајниран изглед, песнички, функција напред-назад и лево-десно, лулање и далечинско за управување од родителот.
• Вратите на џипот можат да се отвараат.
• Амортизација на предните тркала.
• Светлечки фарови и штопови.
• Можност за поврзување USB и микрофон.
• Производот користи 2×1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 95x72x63 cm.
• Димензии на седишниот дел: 40x26x17 cm

 

Шифра: 32580