Sale!

Електричен чешел за вошки и гниди

699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Револуционерен и ефикасен уред за отстранување на вошки и гниди без хемикалии.

Иновативниот производ Електричен чешел за вошки и  гниди во кој се вклопени функцијата на чешлање и функцијата на вакум(шмукање) со цел ефикасно отстранување на секакви траги од вошки и гниди.

#v-comb #чешелзавошки #чешелзагниди #вошки #гниди #електриченчешелзавошки