Sale!

Електричен тротинет Colossus CSS-33Q

13,530.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
 3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
 4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
 5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
 6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • Елегантен, практичен, лесен, модерен, лесно расклоплив
 • LED дисплеј кој прикажува измината километража, батерија, брзина
 • 3 брзини
 • Предно тркало 8“, задно тркало 6“
 • Максимална дистанца до 20км
 • Максимална носивост 120кг, минимална носивост 20кг
 • Литиумска батерија
 • Полнење DC 29.4V – 1A
 • Батерија 25.2V/5.2Ah
 • Полнење 4-5 часа
 • Мотор: номинална сила 180w
 • Максимална сила 270w
 • Работна температура 0 – 40С
 • Димензии 100х45х116cm
 • Додатоци: полнач, упатство

Гаранција: 1 година.