Електрично ѓезве за турско кафе Gorenje TCM 330 W

1,399.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Готвач за турско кафе
 Бела боја
 Запремнина 0
3 л
 Моќност на загревање 800W
 Метално куќиште
 Автоматско исклучување
 индикатор за вода
 Филтер на одлив

Гаранција: 2 години.

73050