Sale!

Huawei Watch GT 2 (46MM) Pebble Brown

8,999.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Display diagonal 1.39 inch
 AMOLED
 GLONASS
 GPS
 Heart rate monitor
 Accelometer
 Barometer
 Gyroscope
 Water resistant
 55024475

Гаранција: 2 години.

48791