Sale!

Inox нелеплива тава со капак

599.00 ден699.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

Нерѓосувачки иноксни нелепливи тави.

Одберете големина на тава:
– дијаметар 22 cm
– дијаметар 26 cm

Производител: Hacevher Metal
web: http://www.hascevher.com.tr
Потекло: Турција

Additional information

Големина на тава

дијаметар 22 cm, дијаметар 26 cm