Sale!

iTag уред за едноставно пронаоѓање на изгубени предмети или миленичиња

499.00 ден 270.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565
  2. Viber 079 276 565
  3. Регистрирајте се online на нашата страна
  4. Chat на нашата страна
  5. Во inbox
  6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

iTag е дел од најновата технологија со ниска моќност, преку употреба на “itracking” софтвер, мобилни телефони и други мобилни уреди и Bluetooth конекција.

Корисникот лесно може да најде изгубени предмети, скапоцености (телефон, новчаник, клучеви, автомобил, велосипед) но, исто така, може да се управува и со далечинска контрола, аудио и други функции.

Може да се користи и за заштита на бебиња и мали деца, како и на домашни миленичиња, без да се грижите дека се загубиле.

Уредот може да се користи на сите телефони од било која Android или Apple платформа.

Работи на батерија во период до шест месеци или повеќе.