Kатна гаража Paw Patrol 32286

899.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Тргнете во авантура со добро познатите патролни кученца.
• Играчка која ја буди фантазијата кај секое детенце.
• Две рампи од кои на едната се качуваат кученцата а на другата се спуштаат. Сообраќајни знаци за регулирање на сообраќајот и бесконечна игра и забава со Чејс и Роки.
• Димензии на пакувањето: 48x27x10 cm.
• Димензии на производот: 35x35x14 cm.