Џип на акумулатор Kikka Boo – Rollplay Monster Truck

19,990.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Out of stock

Description

• Моќниот Rollplay Monster Truck овозможува максимално задоволство во возењето кај малите возачи.
• Екстра големите гуми и високото седиште обезбедуваат автентично возачко искуство за вашето дете.
• Авантура и забава која може да трае со часови.
• Впечатлив дизајн.
• Високо ниво на удобност и безбедност.
• LED светла.
• Амортизери на сите четири тркала.
• Безбедносен појас на седиштето.
• Педала за лесна употреба.
• 24V алкална батерија.
• Полнач за батерија.
• Наменето за деца до 45 килограми.
• Димензии на автомобилот: 130x96x90cm

 

Шифра: 550412