Автомобил на акумулатор Kikka Boo – Security

12,490.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Започнете го патувањето во новиот ” Truck White “

• Започнете го патувањето во новиот ” Security ”
• Практичното седиште обложено со еко кожа.
• Впечатлив модерен дизајн.
• Две врати кои се отвараат на копче.
• Музика со можност за прилагодување на звукот.
• Високо ниво на удобност и безбедност.
• LED светла.
• USB и Mp3 приклучок.
• 2 мотора на задните тркала.
• EVA гуми ( меки).
• Безбедносен појас на седиштето со 5 точки на поврзување.
• Педала за лесна употреба.
• Копче за стартување.
• Батерија 6V 4.5Ah .
• Полнач за батерија.
• Далечински управувач.
• Наменето за деца од 3 до 6 години до 30 килограми.
• Тежина автомобилот : 18 kg.

 

Шифра: 550443