Друштвена игра Лажго

350.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи. Целта на играта е вашиот нос да не порасне или да остане најмал.
• На хартиената мета се наоѓаат ликовите од картите.Од секој лик имате по 4 карти. “Носот” се поместува на метата и се ставаат соодветни карти колку сака играчот.Ако излаже за картите другите играчи треба да препознаат дека става погрешни карти и го казнуваат со раснење на неговиот нос.
• Димензии на пакувањето: 27x27x6 cm
Шифра: 29637