Sale!

Машинка за колбаси 2,5kg

2,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

 1. Телефон 071 454 079
 2. Viber 071 454 079
 3. Регистрирајте се online на нашата страна
 4. Chat на нашата страна
 5. Во inbox
 6. Испорака 24-72 часа по нарачка

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава

Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 • хоризонтален тип на полнење
 • вакумско прицврстување за подлогата како и прицврстување со помош на стеги на работната површина
 • силиконска плоча за потиснување
 • 3 различни по големина пластични цевки
 • капацитет од 2,5кг

Гаранција: 1 година.