Машина за садови MIDEA WQP6-3601-S

12,720.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 Машина за миење садови за на маса
 сребрена боја
 6 сетови
 6 програми (Интензивна
 Нормална
 Еко
 90мин
 1час
 Брза програма)
 Електронски контроли
 Индикатори за сол и сјај
 бучност 49дб
 А+ енергетска класа
 Димензии ВxШxД: 595x500x550 мм

Гаранција: 5 години.

Бренд: Malven Spain by Midea
Модел: WQP6-3601-S

73361