GPRS Локатор за следење во реално време со SOS копче Mini A8

890.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

GSM / GPRS / LBS тракерот за следење на локацијата е дизајниран за употреба во било кое возило, приколки, чамци, камиони, комбиња, градежни машини и многу повеќе – можностите за следење се неограничени. Ова е особено корисно во случај на кражба, како и за дознавање на локацијата за возилото, миленичињата, детето или вашите предмети. Време е да уживате во придобивките што ги носи овој GSM / GPRS / LBS тракер!

Спецификации
Тип на GPS: GPS тракер
GSM фреквенција: 850/900/1800/1900 MHz
Влез за полнач: AC110-220V 50/60 Hz
Излез на полнач: DC5V 500mA
Батерија на полнење 3.7V 500mA батерија Ли-јон
Траење на батеријата: Над 30 часа
Излезна моќност: 1,29W
Големина на производ: 32 x 43 x 14 mm
GPS модул: GSM