Друштвена игра Monster

800.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• Друштвена игра наменета за 2 или повеќе играчи.
• Со завртување на рачката за вртење (полжав) се активира чудовиштето кое се врти во круг и целта е да собере што е можно повеќе овошја.
• Производот користи 3×1,5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 25x20x2 cm.
• Димензии на пакувањето : 27x28x5 cm
Шифра: 30136