My little pony вртелешка

1,100.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

• My Little Pony вртелешка. Дел од царството на магичните пони кончиња.
• Производот работи на 2x 1,5V AA батерии, кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 27х21х9,5 cm
• Димензии на пакувањето: 34x31x10 cm

 

Шифра: 29231