Навлажнувач на воздух Philips HU271810

9,499.00 ден

Нарачајте брзо и едноставно 24/7 на:

  1. Телефон 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  2. Viber 079 276 565 и 071 454 079 (08.30 – 20.00ч.)
  3. Регистрирајте се online на нашата страна и направете нарачка 24/7
  4. Chat на нашата страна (08.00 – 24ч.)
  5. Во inbox (08.00 – 24ч.)
  6. Испорака 2-4 работни денови

Загарантирана безбедност

Начин на плаќање:
– при достава
Достава:
– за сите градови и села 140 ден. за достава до врата

Description

 SERIES 2000
 NanoCloud технологија
 Навлажнува 200ml/h
 до 32м2
 Сензор за квалитет на воздух
 Сензор за влажност
 контрола на влажност 40-50-60%
 Автоматски мод за влажност
 капацитет на сад за вода 2л
 Алармира за надополнување со вода
 Автоматско исклучување кога ќе снема вода
 Тајмер 1-9 часа
 Мод за спиење со минимално осветлување
 Бучност 33дб
 кабел1.6м

Гаранција: 2 години.

33518

#navlaznuvacnavozduh #navlaznuvac #ovlaznuvac